Ota yhteyttä

Softability - Contact

Kuulemme mielellämme sinusta lisää. Olethan yhteydessä meihin koskien avoimia työtehtäviä ja tarjoamiamme palveluja!

Lähetä viesti




Sijaintimme


Laskutustietomme

Verkkolaskut:

– Verkkolaskuosoitteemme on 003710598085
– Verkkolaskuoperaattorimme on OpusCapita
– Operaattorin välittäjäntunnus 003710948874

Paperiset laskut:

Softability Group Oy
(OpusCapitan skannauspalvelu)
PL 27916
00063 LASKUNET

Sähköpostiskannauksen osoite:

Softability Group Oy
(OpusCapitan skannauspalvelu)
PL 27916
00063 LASKUNET

Myynti

Tapio Pukkala
+358 40 718 0514
tapio.pukkala@softability.fi

Softability Studio

Mikko Luukkonen
+358 50 554 3652
mikko.luukkonen@softability.fi

Testiautomaatio

Kari Hakulinen
+358 50 376 7400
kari.hakulinen@softability.fi

Johto ja liiketoimintayksiköt

Janne Repo, (CEO)
+358 40 550 8280
janne.repo@softability.fi

Taloushallinto

Sirpa Myllykoski
+358 40 823 9756
sirpa.myllykoski@softability.fi

Markkinointi ja viestintä

Hanna-Kaisa Jauhola
+358 40 090 9696
hanna-kaisa.jauhola@softability.fi